Palác Flóra – nákupní centrum Flóra
Jste zde > Úvodní stránka > Palác Flóra – nákupní centrum Flóra

Palác Flóra – nákupní centrum Flóra

Palác Flóra – nákupní centrum Flóra


Nákupní centrum Flóra se nachází v samé blízkosti centra Prahy, v místech bývalého parku, nyní zde stojí skleněný čtyřpatrový nákupní areál tedy Palác Flora. Nákupní možnosti s více jak 130 butiky, také kavárnami a restauracemi a vyhledávaným kinosálem IMAX flóra. Imax se pak nachází v posledním patře paláce Flóra.

Palác Flora - největším lákadlem je zde bezpochyby kino IMAX. Promítají se zde 3D filmy jak pro děti tak dospělé. Kinosál IMAX má extrémně širokoúhlé plátno, kde se většinou promítá přírodovědné filmy nebo i jiné akční filmy, koncerty - například koncert U2. IMAX kino je známo sledováním filmů pomocí speciálních brýlí s nimiž vidíte prostorově. Je to úžasný a nezapomenutelný zážitek, tedy opravdu stojí za to navštívit IMAX v Paláci Flora. Jsou zde i další možnosti zábavy jako počítačová herna PG a kinosály Cinema City.Palác Flóra - naleznete zde obchody s oblečením různých módních značek jako Esprit, Lacoste, Pierre Cardine, Mexx, Luggi, kabelky Puma, Tommy Hilfinger, Prostějov Profashion, Time Out, A3 Sport, Bushman, Clockhouse, Future-Diesel, Kenvelo, Puma, Vagabond, Retro Jeans, Exe, spodní prádlo – Fascionela a Oxalis, obuv, doplňky a klenoty, lékárnu, drogerie DM a jiné.

Otevírací doba a možnosti spojení Palác Flóra – nákupní centrum Flóra

  • Pálác Flora - otevírací doba obchodů v OC Palác Flora je denně od 9:00 do 21:00hod. Dostanete se sem metrem A, stanice metra Flóra.

Internetové stránky Palác Flóra – nákupní centrum Flóra

www.palacflora.cz